Page 1 of 1

2008 T5 selges

Posted: 22 Feb 2017, 21:39
by Der Postmeister
http://vwbus.no/forum/viewtopic.php?f=57&t=37795

Den har foreløpig ikke skuffa. Alle feil og mangler, bortsett fra vannpumpe som jeg har bytta lenge før den kan ryke, har kommet. Noen flere ganger. Alt er reparert og byttet på VW.

Men nå skal jeg ha ny bil, så denne får gå nå.
Skal ha EU i juni, men jeg har tatt denne nå.
Du får med snekkelyd i motor og bakbremsfeil og slarkne foringer i bærebru foran, samt raklestag. Ooog ei vifte du må godsnakke med knyttneven på dashen en gang iblandt med. Og sikkert noe anna smått.
Jeg har fortsatt lån på denne, men det vil bli oppgjort.

Den har nå gått 336000km. Og strengt tatt gått 50000km lenger enn jeg beregnet før snekka dukka opp.
Det kan bety at vannpumpeskift før lekkasje oppstår forlenger livet drastisk på disse. Kvenn kveit.

Uansett selges den for så mye som mulig, men skambud kan aksepteres til en viss grad. Hvem som betaler årsavgift vil og være avhengig om hvor enig vi blir. ;)

Det vil rett og slett være en unik mulighet til å få tak i en sjelden perle av en bil. Og billig.
Sjekk finn dått enno, så ser du priser. Denne går billigere enn de.

Re: 2008 T5 selges

Posted: 22 Feb 2017, 21:47
by Der Postmeister
Nytt VW hengerfeste med org elnett montert etter anvisninga, med litt dritsinne da det er h...tes trangt baki der, av meg ifjor sommer.

Re: 2008 T5 selges

Posted: 22 Feb 2017, 21:48
by Der Postmeister
Dab adapter & greier.

Perfekt trekkvogn og delesanker! Ooog camperprosjekt.

Fortsatt til billig penge!

Re: 2008 T5 selges

Posted: 10 Apr 2017, 10:41
by Der Postmeister
Solgt.