Page 1 of 1

Vindusvisker i bakruta går konstant, feilsøking.

Posted: 20 Sep 2006, 08:19
by LundeFul
Når jeg starter vindusviskeren på bakruta, durer den i vei, glad og fornøyd. Problemet kommer når jeg skal stoppe denne igjen.
Da nytter ikke annet enn å vente til viskeren er nesten helt i hvileposisjon, og slå av tenninga.

Jeg regner med at det er releet til viskeren som er problemet, men jeg greier ikke og finne ut hvilket det er. Har forsøkt å søke her på forumet, men fant ingen relevant informasjon.

Er det noen som kan fortelle meg hvilket rele jeg skal feilsøke?

Posted: 20 Sep 2006, 21:15
by solrikioo
På min bil (1996) er det sånn at bakrutepussern begynner å gå på interval modus når jeg trykker bryter rett inn. For å stoppe den trykker du den inn en gang til.

Kan jo hende det er så enkelt :wink:

Posted: 20 Sep 2006, 22:54
by Der Postmeister
Letter arbe litt å vite årsmodell, da de finnes i forskjellige versjoner.

Posted: 21 Sep 2006, 21:37
by solrikioo
hehe, må bare legge til en liten ting.

På samtlige kamerater sine golfer, passater osv. har alle hatt dette "problemet". Og alle har blitt like overrasket over mitt lille "triks".

Posted: 23 Sep 2006, 10:39
by LundeFul
Beklager lit sen tilbakemelding....

:Der Postmeister
Bilen er en T4 '93 2,4D Syncro

;solrikio
Har forsøkt alle mulige instillinger på bryteren, men viskeren går ikke i noe intervall nei. Full guffe - Konstant....

Posted: 23 Sep 2006, 12:33
by solrikioo
Hmm, det var rart. Men da stoppa min kunnskap.. :wink: