Begge de du har linket til hadde jeg funnet allerede, og de er i og for seg informative, helt frem til pluggen til styringspanelet. Jeg har fått tilsendt noe fra Eberspächer Norge, spesifikk VWT4-skjema, men heller ikke de har denne kontrollenheten. Får koble og måle litt, så løser det seg nok.
På side 45/5 er moduluret tegnet inn som E187. Koblingene i linje 54 og 56 tror jeg at jeg har kontroll på.
Men linje 52 er jeg usikker på. Er dette rett og slett +12V via en 10A sikring? (som deles med en rekke andre forbrukere)
Linje 48 tolker jeg å være belysningen til moduluret/displayet. Er ledningen som er grå/blå og nummerert 4 på moduluret +12v, som styres av lysbryter i bilen? Ledningen som er brun, nummerert 5 på moduluret, er kobling mot jord?