Jeg hadde kassa ute i 10 minusgrader, gikk fint det!(OKOK, det var dritkalt!

) Et lite tips er forresten å legge en stor sponplate under bilen, denne isolerer bra mot underlaget, og det blir ikke kaldt å ligge der..
Jeg kjørte bilen opp på 2 bukker(sånne man kjører bilen oppå, ikke setter under bilen), og begynnte med å demontere buret under. Neste var drivakslinger, så begynner du å klargjøre for nedsenking i forkant(i bilens retning) av girkassa. For at du skal kunne senke den så mye at den går klar av bensintanken, må du passe på at ingenting(heller ikke på motoren) av ledninger blir for stramme og røskes av.. Jeg satte en 2"4" på tvers over motoren som jeg stroppet den fast i. Denne må jo reguleres ettersom du finner riktig vinkel for å ta av kassa, en jekk under motoren og 2 under kassa så er du sikker!
Det jeg husker måtte demonteres var:
*Girsjalter
*Drivakslinger
*Bur
*Vacumslanger til sperre
*Startmotorkoblinger
*Sensorer for ryggelys og sperre(hver sin side)
*Jording til girkasse
*Clutchsylinder
*En ojleoverføring helt bak(foran i.fl bilen) på girkassa til ettellerannet(bare å skru den av, men få tettet den før du heller girkassa)
*Noen kjølesystemfester i motorrommet
*Pluggene til Injection dysene
Jeg trengte med andre ord ikke å ta ut motoren med, eller drenere kjølesystem, som noen jeg spurte mente.
Mulig jeg har glemt et punkt eller 2 her, vær nøye med å se rundt hele kassa når du senker den om det er noe festet i den!
Lykke til, jeg fikk det til så da får garantert du og det til!
