Page 1 of 1

For syncronerder som meg...

Posted: 10 Nov 2005, 23:51
by Rapidspeed
http://syncro.club.free.fr/video/reco_ain.wmv

sjekk der de drar løs den pajeroen... he he...

Re: For syncronerder som meg...

Posted: 11 Nov 2005, 00:34
by SYNCRO
rapidspeed wrote:http://syncro.club.free.fr/video/reco_ain.wmv

sjekk der de drar løs den pajeroen... he he...
Det er nok mange 4x4 fantaster som klapper igjen snavla om de ser denne da ja

Posted: 11 Nov 2005, 13:09
by Tonny
T3 syncro virker ikkje som en firhjulstrekker først når du ser på den, men det er den beste 4 hjuls trekkeren eg veit om

Posted: 11 Nov 2005, 17:58
by Syncroeier
det var noen breske offroad gutter som ble litt stille når jeg passerte en hilux på utsiden av trasèen dems også..hehe..

helt klart en undervurdert 4hjulstrekker, men den har jo også noen naturlige drawbacks, ikke veldig lang hjulvandring, små hjul, og lite bakkeklaring(vi snakker om offroad nå!).. dette kan jo gjøres noe med men det vil gå ut over sidestabilitet..

Når det er sagt, så er den med riktig sjåfør betydelig bedre enn veldig mange 'offroadere' når den har sperrer, 4wd systemet fungerer veldig bra!

digger denne bilen.. rett og slett.. :)

Posted: 11 Nov 2005, 18:05
by vibberg
digger denne bilen.. rett og slett.. Smile
Enig.

En ting som gjør de så bra er jo det uavhengige hjulopphenget. og bilen er godt vektfordelt også, er vel bare 50 kg foskjell på bak - og forakselen.

Bra når man har dårlig tid på vei til jobb. Våt veibane og inn i rundkjøring, kjenner at syncroen slipper litt, gir gass og vips! den sitter som et skudd.

Posted: 11 Nov 2005, 18:22
by Håndbokmaskinisten
Helt klart en undervudert bil. Blir stadig mer imponert jo mer jeg ser av disse syncroene.
Produsentene av denne filmen kunne helt klart velge passende musikk til røff off-road kjøring :lol: