Før jeg leverte inn bilen så var den som en dass å kjøre. Den er veldig følsom for sporete asfalt. I tillegg så føles det som om den vil gå rett frem selv når jeg svinger littegranne på rattet. Jeg må altså vri rattet med litt krefter, og plutselig så begynner bilen å svinge (uten at jeg vrir noe mer på rattet) slik at jeg må styre i mot for å kompensere. Dette medfører noe 'vinglete' kjøring.
Etter at jeg fikk den tilbake, så synes jeg den ikke er så veldig mye bedre. Det virker nesten som om det ikke har blitt gjort noe som helst med den, bare sjekket uten å utbedre.
Kan noen kloke hoder her inne hjelpe meg med å tolke skjemaet? Hva innebærer for eksempel kolonnene "første" og "siste"?
(Bilen er heller ikke en 1980-modell, slik som det står på skjemaet, men en 1977. Årsaken til at det står 1980 er nok at det er hva som står i vognkortet på grunn av at dette er året for første gangs registrering i Europa)



