Da går enten din eller min klokke feil, for vi kjørte derfra rundt 1140 (1140 til 1143) etter dashbordklokka og vi møtte ingen påvei ned.
Jaja, sånn er det med det. Vi fikk spist lunch med fin utsikt og kost oss, så vi får ta opp igjen kaff'inga Peter
mvh,
Yngve S
EDIT - men det som er irriterende er at jeg satt og funderte på å sende en sms for å høre om du var i nærheta
Men siden jentungen & konemor var med var jeg vel for opptatt til å sende en jævla sms
Er det mulig for nordlenninger og å trenge seg på dette her? Sitter og lurer på å ta den årlige Ekebergmarkedsvisitten nå til helgen, og da hadde det jo vært artig å treffe likesinnede ansikt til ansikt...
Det er flere som skal til Ekeberg, link opp på egen hånd
Jeg tviler på jeg rekker "alt" lørdag i og med at jeg ikke kommer til byen før rundt 1100 og har neste fastpunkt 1500 oppe i Nittedal som da også skal tillate tur innom TRUFA m.v.
Men nå som vi nærmer oss høsten kan nok varm kaffe & skjitprat alltids være en idé !
Forslag til første møte - 29. august kl. 1100. Jeg stiller med en termos og egen kopp, kommer det flere så er det fint og blir jeg alene er det helt okay, det også - jeg nyter været og det å pusle med primusen om jeg er 1 eller flere.
Tjaaa. det hadde vært hyggelig og juge litt over en kaffekopp på Grefsenkollen men allene er det litt kjedelig .var der fra 11.00 til 11.20, en gammel mann og en løshund var det eneste jeg traff deroppe.
Peter
Bussfeber skal ikke helbredes ,bare vedlikholdes .
T4 California Coach 98 Modell ACV 102 HK TDI
Passat 3B Sedan 99 Modell 1.6 101 HK B
Etter en del fjas og vas ifm Grefsen & oppmøte sier jeg som så at den 28. november stiller jeg med pølsevann og sennep & ketchup samt minimum jentungen.
Da blir det å koke vann til pølsene, og la henne få løpe litt i skogen rundt parkeringa der oppe mens jeg lager pølser
Da er dato spikra og om folk stiller så har jeg varmt pølsevann og sikkert en wienerpølse eller to å avse (jeg eter grill, ikke wiener)
Konemor likte idéen om at jentungen skal få pølser der oppe, og er det snø nok tar vi med akebrettet hennes så vi kan herje litt i det hvite element også