ØK: T3 rundlyktfront og bakstøtfanger med hengerfeste

Type 2 T1,T2,T3,T4 og T5
Post Reply
Chevy350
Posts: 77
Joined: 08 Dec 2009, 00:49
Location: Fredrikstad

ØK: T3 rundlyktfront og bakstøtfanger med hengerfeste

Post by Chevy350 »

Holder på med et artig prosjekt sammen med naboen, og vi trenger noe småtteri til min ´88 Caravelle C.

Vi trenger rundlyktgrill, komplett med lamper og (evt) braketter. Småskader og sånt ingen hindring, bare det ser nogenlunde greit ut.

Vi trenger også bakre støtfanger i stål, med plasthjørnene, og et tilhengerfeste. Tilhengerfestet bør helst være av typen der man kan skru av selve armen ned med kula og la tverrbjelka stå igjen. Tilhengerfestet kan se ut som nøkken, bare det er trygt å bruke. Støtfangeren er det eneste som bør være i ok stand, uten at det trekker utseendet på bilen veldig ned.

Grunnet prosjektets natur, er det et ønske om at påkosten holdes nede, så om noen har noe som "uansett ligger og slenger" er dette veldig interessant. Bilder av kjerra, og kanskje video kommer senere, mulig til noens forlystelse. :) Om delene er i Østfoldtraktene, evt i Oslo-området er det et stort pluss.

Christian:
938 tre åtte 069 eller PM her på forumet

Jarle:
90 63 åttifire sekstifire
Christian
SmaaKaaten! - 1988 Caravelle C 2.1L DJ "luftkjøltlook" og korta inn "litt".
1982 Transporter Doka 2.0L CU
ducce999s
-
-
Posts: 5759
Joined: 07 Aug 2009, 01:52
Phone: 9-1-6-0-9-7-9-0
Location: Rjukan / Oslo
Contact:

Re: ØK: T3 rundlyktfront og bakstøtfanger med hengerfeste

Post by ducce999s »

hi har en rundlyktegrill som dere kan hente i oslo.
SYNCRO1,9TD,SIKASYNCRO2,1,JOKER3 2,1++
TL 1600 Fastback -69
Opel GT 1900 -69
"I'm afraid that, when I die, my wife will sell my car parts for what I told her that I paid for them."
Paul G
Post Reply